• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Podczas panelu z okazji 40-lecia Gwiezdnych wojen, zorganizowanego podczas Star Wars Celebration w Orlando, George Lucas przypomniał wielu osobom o wartościach, jakie starał się przekazać w stworzonych przez siebie trylogiach oraz do kogo adresowane były jego filmy:

Przyjaźń, szczerość, zaufanie, właściwe postępowanie, sprawiedliwie życie i unikanie ciemnej strony. To wartości, jakie chciałem przekazać.

 

Zobacz również: Materiał ku pamięci Carrie Fisher wyświetlony podczas Star Wars Celebration!

Podkreślił przy tym, że grupą docelową jego produkcji były 12-latki, natomiast krytyków określił jako "złośliwych". Wielu fanów odnosiło się krytycznie względem jego filmów, zwłaszcza chodzi tu o negatywny odbiór Nowej Trylogii (Mrocznego widma, Ataku klonów i Zemsty Sithów), lecz jak przyznaje widok dzieci zachwyconych tymi produkcjami przypomniał mu, w jakim celu zaczął je tworzyć. Wspomniał też o kręceniu scen do prequeli w Hiszpanii, kiedy tysiące fanów ustawiło się w kolejce, by go poznać:

Było tam mnóstwo małych dzieci. Sięgały swymi rączkami do mnie i nie miały pojęcia, co się właściwie dzieje, ale jedyne czego chciały to dotknąć mojej dłoni. To jedyne czego pragnąłem, a także przypomina mi dlaczego kontynuowałem to wszystko.

Źródło: Polygon / Ilustracja wprowadzenia: Polygon

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.