• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Produkcja najnowszego samochodowego blockbustera dostarczyła całą masę intrygujących zakulisowych doniesień odnośnie tego, jakim okropnym samolubem z przerośniętym ego jest Vin Diesel. Publicznie dla mediów kreuje się on na wspaniałego przyjaciela, ojca rodziny, podczas gdy tajne przecieki od uciskanych współpracowników donoszą, że w rzeczywistości jest tyranem, nieuznającym sprzeciwu oraz chorobliwie łaknącym największej ilości sławy. Gdzie leży prawda, zapewne nigdy się nie dowiemy, aczkolwiek niedawno zagraniczne portale opublikowały kolejną ciekawą anegdotkę odnośnie produkcji najnowszej części Szybkich i wściekłych, która może zainteresować fanów cyklu.

Podobno w testowej wersji Szybkich i wściekłych 8 była dodatkowa scena z Dwayne'em Johnsonem oraz Jasonem Stathamem. Rozbudowywała ona ich relacje oraz przy okazji dawała podstawy fabularne do nakręcenia w przyszłości oddzielnego filmu, bez Doma Toretto. Producentom ta scena oraz sama koncepcja przypadła do gustu i Neal Moritz ponoć nawet zatwierdził projekt do preprodukcji. Wszystko działo się za plecami Vina Diesela. Pech chciał, że na spiskowaniu producentów serii nakryła siostra wiadomego aktora, Samantha Vincent, która jest producentką wykonawczą ósmej części. Natychmiast doniosła o wszystkim bratu, a ten od razu skontaktował się ze studiem i w dość agresywny sposób przeperswadował producentom, że taka koncepcja w ogóle nie wchodzi w grę. Istnieje jeszcze łagodniejsza wersja tej historii, w której wszyscy radośnie obejrzeli Szybkich i wściekłych 8 z dodatkową sceną. Praktycznie każdy tę dodatkową sekwencję pokochał, w tym oczywiście Johnson i Statham, ale Dieselowi się ona nie spodobała, więc wszyscy spuścili smutnie łebki i wykasowali wszystko, czego łysy nie aprobował. Jak faktycznie było, nie dowiemy się nigdy. A czy wy byście chcieli obejrzeć samodzielne przygody Hobbesa i Deckarda, bez Doma?

Zobacz również: dlaczego nie rozumiem, że Zack Snyder to geniusz?

źródło: geektyrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  klaasen · 6 months ago
  Film z nimi byłby spoko, bo chemia w zwiastunach wydaje się być niezła, ale niekoniecznie muszą grać role znane z tej serii. To może być zupełnie nowy film, nowe postaci
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  nobib · 6 months ago
  Bez Vina seria nie ma sensu. Widać to było już przy Tokio Drift. Choć odczuwalny jest brak Paula Walkera, to jednak Diesel ciągnie serię. Może nie jestem obiektywny, gdyż nie mogę pojąć zachwytu nad drewnianym, według mnie, The Rockiem.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.