• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Przymruż oczy… Wytęż słuch… Zapnij pasy i grzej silnik do czerwoności. Szybcy i wściekli 8 wjeżdżają na pokazy przedpremierowe do Cinema City! Usiądź w wygodnym fotelu i daj się wciągnąć w akcję pełną silnych wrażeń, ostrych zakrętów i ekstremalnych pościgów. Zobacz film w formacie 2D, na gigantycznym ekranie w kinach IMAX lub w rewolucyjnej technologii 4DX, która oddziałuje na wszystkie zmysły i dzięki której poczujesz się, jakbyś naprawdę uczestniczył w pościgu u boku Vina Disela! Zapraszamy na pokazy przedpremierowe w kinach Cinema City w dniach 17-19 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Zobacz również: Szybcy i wściekli 8 – recenzja kolejnego filmu z serii, którą trudno zajeździć

Opis produkcji: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Od wybrzeży Kuby, poprzez ulice Nowego Jorku, po lodowe równiny nieopodal Morza Barentsa, nasza elitarna drużyna przemierzy cały świat w celu powstrzymania anarchisty przed rozpętaniem chaosu i podejmie próbę sprowadzenia do domu człowieka, który uczynił ich rodziną.

Obsada: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Cherlize Theron, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Kurt Russell.

fate of the furious ver3 xlg

Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray Oficjalna premiera filmu Szybcy i Wściekli 8 zapowiedziana jest na 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.