• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 już 5 maja trafią na ekrany naszych kin, a my tymczasem dowiadujemy się, że James Gunn (już oficjalnie) zostanie reżyserem oraz scenarzystą trzeciej części przygód Star-Lorda i jego kompanów. Informację tą za pośrednictwem swojego konta na Facebooku przekazał sam zainteresowany. Oto co miał nam do przekazania.

Więc, po miesiącach rozmyślań i dyskusji w końcu znam odpowiedź. Mógłbym zachować ją dla jednego z dziennikarzy, który zapewne zapytałby mnie o to podczas któregoś z wywiadów promujących nadchodzącą drugą część, jednak zdecydowałem się, że podzielę się nią z najważniejszymi ludźmi w Guardiansverse - z Wami, fanami, którzy obdarzyli mnie niesamowitym wsparciem i entuzjazmem przez te ostatnie pięć lat. To systematycznie doprowadza mnie do łez szczęścia. Więc tak, podejmę się napisania i wyreżyserowania Strażników Galaktyki Vol. 3.

Ogłoszenie takiej nowiny za pośrednictwem Facebooka nie powinno nikogo dziwić. James Gunn jest bowiem aktywnym użytkownikiem tego portalu i systematycznie komunikuje się za jego pośrednictwem ze swoimi fanami na całym świecie. Czy to ogłaszając ważne wydarzenia związane ze swoimi projektami, czy też prostując różnorakie plotki na ich temat.

 

Co do samych Strażników Galaktyki Vol. 3 wiadomo tylko tyle, że swoje role powinny powtórzyć gwiazdy produkcji, czyli Chris Pratt, Zoe Saldana, David Bautista oraz podkładający swoje głosy Vin Diesel i Bradley Cooper, a producentem filmu zostanie oczywiście Kevin Feige.

Kod do posta na facebooku:

Opis filmu Straźnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot - głos), Bradley Cooper (Rocket - głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.