• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Druga część Strażników Galaktyki uderzy do polskich kin w przeciągu dwóch i pół tygodnia, jednak wśród amerykańskich dziennikarzy są szczęśliwcy, którzy nowe dzieło Jamesa Gunna już widzieli. A jako że na pełne recenzje trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, podzielić się mogli tylko krótkimi opiniami na Twitterze. I w większości opinie są bardzo pozytywne. James Gunn przed premierą potrafił zapowiadać najlepsze widowisko w dziejach, a naprawdę niewielu gości na świecie może to powiedzieć bez narażania się na śmieszność. Oczekiwania wywindował więc sam sobie bardzo wysoko. Wygląda na to jednak, że podołał:

Zobacz również: James Gunn oficjalnie reżyserem oraz scenarzystą trzeciej części Strażników Galaktyki

 

Mniej entuzjastyczne opinie są w mniejszości, ale również występują:

 

Opis filmu Straźnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot - głos), Bradley Cooper (Rocket - głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: EMPIRE

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.