Strażnicy Galaktyki vol. 2 – Nawet pięć scen po napisach!

W Stanach Zjednoczonych odbyły się już pierwsze seanse drugiej części Strażników Galaktyki. W natłoku pozytywnych opinii ciężko znaleźć choć słowo krytyki, a na Twitterze można było też przeczytać o niespodziance, którą potwierdził James Gunn, scenarzysta i reżyser filmu. Po napisach ma się pojawić aż pięć dodatkowych scen. 

Jeden z zagranicznych portali na Twitterze napisał o plotce związanej z czterema potencjalnymi scenami po napisach. Gunn postanowił jednak szybko wyprowadzić tamtejszych dziennikarzy z błędu:

Zobacz również: James Gunn oficjalnie reżyserem oraz scenarzystą trzeciej części Strażników Galaktyki

Co ciekawe pojawiło się też sporo opinii mówiących o tym, że na same napisy końcowe również warto zwrócić uwagę i czekanie na wspomniane sceny nie będzie należało do nudnych.

Opis filmu Straźnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=ewrGFK8NjsM

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot – głos), Bradley Cooper (Rocket – głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: whatculture.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?