• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Chyba nikt nie sądził, że do tego dojdzie. Nawet przewidywania analityków mówiły o wyniku około 400 milionów dolarów. Jednak stało się i seria Szybkich i wściekłych ponownie zamknęła usta przemądrzałym krytykom i zagorzałych fanów pierwszych odsłon ustanawiając największy dotychczasowy rekord otwarcia w globalnym box offisie! W pierwszy weekend międzynarodowej premiery, Szybcy i wściekli 8 zarobili aż 532 miliona dolarów wyprzedzając poprzedniego rekordzistę - Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy - o 2,5 miliona.W samych Stanach Zjednoczonych wynik filmu przekroczył 100 milionów, a w pozostałych 62 krajach - 432 miliony, z czego największy wpływ pochodzi z Chin (190 mln), co dla samego kraju również jest największym rekordem otwarcia w dziejach. Debiut ośmej części serii jest również najlepszym wynikiem w historii franczyzy. Czy w Polsce film również stanie się rekordzistą? Przekonamy się już po nadchodzącym weekendzie!

Zobacz również: Szybcy i wściekli 8 – recenzja kolejnego filmu z serii, którą trudno zajeździć

Opis produkcji: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Od wybrzeży Kuby, poprzez ulice Nowego Jorku, po lodowe równiny nieopodal Morza Barentsa, nasza elitarna drużyna przemierzy cały świat w celu powstrzymania anarchisty przed rozpętaniem chaosu i podejmie próbę sprowadzenia do domu człowieka, który uczynił ich rodziną.

Obsada: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Cherlize Theron, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Kurt Russell.

fate of the furious ver3 xlg

Za reżyserię odpowiada F. Gary Gray Oficjalna premiera filmu Szybcy i Wściekli 8 w Polsce zapowiedziana jest na 21 kwietnia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net  / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.