• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Odmładzanie postaci za sprawę najnowszych zdobyczy technologicznych potrafi przynieść różne rezultaty. Za przykłady wykorzystania takiej metody można wskazać wprowadzenie młodszego Arnolda Schwarzennegera w filmach Terminator: Ocalenie czy Terminator: Genisys oraz obecność Carrie Fisher i Peter Cushinga w Łotrze 1 wyglądających jak w Nowej nadziei. Na łamach magazynu Empire pojawiła się krótki tekst na temat pojawienia się w sequelu Obcego: Przymierza cyfrowo odmłodzonej Sigourney Weaver znanej z roli Ellen Ripley:

Zdaje się, że Ridley Scott ma w swoim rękawie jeszcze kilka makabrycznych wątków w kolejnych filmach. W jego planach znajdują się przynajmniej dwa filmy, przed połączeniem z wcześniejszymi częściami Obcego. Reżyser ujawnił, że: "W tym momencie posiadamy dziesięciostronicowe streszczenie. Robi je John Logan. Wiemy też, w jakim kierunku będziemy zmierzać". Scott nie odrzuca też możliwości odmłodzena Sigourney Weaver: "Można to zrobić". Logan natomiast obiecuje "rożne mutacje" Obcego w kolejnych produkcjach.

Zobacz również: Obcy: Przymierze - Ksenomorf ląduje na okładce magazynu Empire!

Opis fabuły: Ridley Scott filmem Obcy: Przymierze powraca do uniwersum, które zapoczątkował filmem Obcy: 8 pasażer Nostromo. Będzie to druga część z prequelowej trylogii, zapoczątkowanej filmem Prometeusz, która zmierza w kierunku wydarzeń z klasyki kina science-fiction z 1979 roku. Docierając na nieznaną dotąd planetę na drugim końcu galaktyki, załoga statku Przymierze odkrywa świat, który początkowo wydaje się być rajem, a w efekcie jest mrocznym, niebezpiecznym miejscem, zamieszkałym przez androida Davida (Michael Fassbender), jedynego ocalałego z ekspedycji Prometeusza.

Obsada filmu: Michael Fassbender, Katherine Waterson, Billy Crudup, Danny McBride, Demian Bichir, Carmen Ejogo, James Franco, Guy Pearce, Noomi Rapace.

Za reżyserię filmu odpowiada Sir Ridley Scott. Autorami scenariusza są Michael Green, Jack Paglen i John Logan. Premiera filmu Obcy: Przymierze zapowiedziana jest na 12 maja 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.