• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak donosi Vanity Fair są szanse na sequel filmu Guya Ritchiego Kryptonim U.N.C.L.E. będącego luźną adaptacją kultowego serialu sensacyjnego o tym samym tytule. 

Ogrywający jedną z głównych ról w filmie Armie Hamer zdradził, że dzwonił do scenarzysty Kryptonimu Lionela Wigrama i poprosił go o napisanie scenariusza do kontynuacji na co pisarz przystał z entuzjazmem. Aktor jest przekonany o dobrej jakości skryptu i zapewnia, że jeśli zostanie on napisany uda się nakręcić film.

Kryptonim U.N.C.L.E. nie osiągnął przewidywanego sukcesu kasowego, jednak nie został też skrytykowany przez widzów. Na oficjalną wiadomość o powstaniu kontynuacji przyjdzie nam pewnie poczekać do czasu skończenia prac nad scenariuszem. 

Zobacz również: Sherlock Holmes 3 - rozpoczęto prace nad filmem!

Kryptonim U.N.C.L.E. to kinowa wersja popularnego serialu opowiadającego o walce wywiadów w czasach Zimnej Wojny. Widowiskowa opowieść w gwiazdorskiej obsadzie – Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander i Hugh Grant, wyreżyserowana przez mistrza kina gatunkowego Guya Ritchiego.

Źródło: Vanity Fair | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.