A Star is Born – Lady Gaga i Bradley Cooper na pierwszym zdjęciu remake’u kultowego filmu

Studio Warner Bros. zaprezentowało pierwsze zdjęcie z filmu pt. A Star is Born, który jest już trzecim remakiem produkcji Williama A. Wellmana i Jacka Conwaya, z 1937 roku, znanym w Polsce pod tytułem Narodziny Gwiazdy. Na materiale, który znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć głównych bohaterów produkcji: Stefani Germanottę znaną również jako Lady Gaga oraz Bradleya Coopera.

Nowa wersja Narodzin Gwiazdy opowie o Jacksonie Maine (Cooper), muzyku country, który odkrywa niezwykły talent w początkującej piosenkarce o imieniu Ally (Gaga). Gdy pomiędzy dwojgiem dochodzi do romansu, Jack uczy Ally jak być gwiazdą. Gdy kariera kobiety nabiera tempa i staje się sławniejsza od Jacka, mężczyzna zaczyna być zazdrosny.

a star is born bradley cooper i lady gaga

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 2 – Nawet pięć scen po napisach!

Każda wersja filmu Narodziny Gwiazdy obsypywana była najważniejszymi nagrodami filmowymi. Pierwszy film, z 1937 roku, walcząc o Oscary w ośmiu kategoriach wygrał w trzech. Produkcja George’a Cukora z 1954 roku z Judy Garland i Jamesem Masonem, otrzymała dwa Złote Globy i sześć nominacji do Oscara. Z kolei wersja Franka Piersona  z 1976 roku, z Barbarą Streinsand i Krisem Kristoffersonem w rolach głównych, walcząc o Oscara w pięciu kategoriach wygrała jednego (za najlepszą piosenkę w wykonaniu Streisand) oraz cztery Złote Globy. Czy nowa wersja również urzeknie krytyków?

Reżyserem filmu A Star is Born został Bradley Cooper, który jest również współautorem scenariusza.

Premiera produkcji zaplanowana jest na 28 września 2018 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?