• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Magazyn Empire zaprezentował nowe zdjęcia z filmu Kingsman: Złoty krąg. Na zaprezentowanych materiałach, które znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć, w całej swojej okazałości, Tarona Egertona w roli Eggsy'ego oraz jego amerykańskiego odpowiednika - Agenta Tequilę, w którego wciela się Channing Tatum. Produkcja zawita do polskich kin 6 października.

Taron Egerton Kingsman Złoty Krągfot. Empire

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg - pierwsze zdjęcia z filmu!

Channing Tatum Kingsman Złoty Krągfot. Empire

Kingsman: Tajne służby przedstawił światu tytułową organizację, czyli niezależną, międzynarodową agencję wywiadowczą działającą na najwyższym poziomie zaufania, której nadrzędnym celem było utrzymanie bezpieczeństwa na całym świecie. W produkcji Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. Kiedy ich główna siedziba zostaje zniszczona, a świat gwałtownie znajduje się w pozycji zakładnika, charyzmatyczni protagoniści udają się w podróż, której wynikiem jest odkrycie sojuszniczej jednostki w Stanach Zjednoczonych - Statesman. W nowej przygodzie, wystawiającej na próbę siłę oraz rozsądek agentów, wspomniane powyżej, dwie elitarne organizacje decydują się na współpracę w celu pokonania bezwzględnego wroga, aby uratować świat, coś, co staje się powolutku niebezpiecznym nałogiem Eggsy'ego…

Obsada: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Reżyserem filmu jest Mattew Vaughn. Scenariusz przygotował Jane Goldman w oparciu o komiks pt. The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa.

Źródło: empireonline.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.