• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na Star Wars Celebration w Orlando pojawiło się wielu aktorów, którzy mieli okazję zagrać w filmach z uniwersum Gwiezdnych wojen. Podczas wydarzenia zdołano przeprowadzić krótki wywiad z Harrisonem Fordem na temat filmu o Hanie Solo. W pewnym momencie na pytanie dotyczące tego, czy będzie on ze zniecierpliwieniem oczekiwał na pojawienie się produkcji jako fan, aktor odpowiedział, że "nie bardzo", jednak po krótkiej chwili udzielił nieco dłuższej wypowiedzi:

Oczywiście, będę oglądał go jako, lecz jednocześnie będzie to trochę dziwne. [...] Jednak wiecie, poznałem faceta, który wcieli się w młodego Hana Solo. Wspaniały gość, sympatyczny i bardzo dobry aktor. Jestem zadowolony z wyboru.

Zobacz również: Warwick Davies zachęca do udziału w kampanii Force for Change na planie filmu o Hanie Solo!

Film o Hanie Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody - Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: The Independent / Ilustracja wprowadzenia: The Independent

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.