• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Colin Salmon (Limitless, Jutro nie umiera nigdy), Patrick Malahide (Gra o Tron) i Rege-Jean Page (Korzenie) dołączyli do obsady widowiska Petera Jacksona i Fran Walsh zatytułowanego Mortal Engines, o czym donosi portal The Hollywood Reporter. Jak dotąd potwierdzono także udział: Hugo Weavinga (trylogie Władcy pierścieni i Hobbita), Robbiego Sheehana (Fortitude i nadchodzący Geostorm), Ronana Raftery'ego (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć), Hery Hilmar (Demony da Vinci), Stephena Langa (Avatar), Jihae (Mars) oraz Leili George (Śmiertelnie zakochany).

Zobacz również: Mortal Engines - Hugo Weaving dołącza do obsady!

Film będzie ekranizacją książki autorstwa Philipa Reeve'a, która w Polsce ukazała się pod tytułem Żywe maszyny. Akcja powieści rozgrywa się w odległej przyszłości. Ziemskie miasta przemierzają glob na wielkich gąsienicach, jednocześnie prowadząc ze sobą wyniszczającą walkę o zasoby. Na jednej z tych ruchomych metropolii Tom Natsworthy przypadkowo spotyka tajemniczą młodą kobietę, która raz na zawsze zmieni bieg jego życia...

Mortal EnginesFot. mortalenginesmovie.com

Finansowe wsparcie projektu zapewni studio Media Rights Capital wraz z wytwórnią Universal Pictures. Rozpoczęcie prac nad filmem planowane jest na wiosnę 2017 roku w Nowej Zelandii. Natomiast premiera filmu zaplanowana jest na 14 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.