• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Lost in London to komedia stworzona przez Woody'ego Harrelsona - napisał do niej scenariusz, wyreżyserował i zagrał w niej główną rolę (siebie samego). Produkcja została nakręcona w półtorej godziny, w jednym ujęciu, w czternastu miejscach w Londynie. Wszystko to było transmitowane na żywo 19 stycznia, w wybranych kinach na całym świecie. Od 1 maja, przez tydzień, film ten będzie można ponownie oglądać w londyńskich kinach, dlatego zaprezentowano zwiastun produkcji, który znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Czy Harrison Ford czeka na film o Hanie Solo?

Lost in London oparty jest na szalonej nocy z 2002 roku, którą Harrelson miał okazję przeżyć. Tamtego wieczoru, aktor przebywał w Londynie i wdał się w konflikt z taksówkarzem. Wydarzenie to przerodziło się w ucieczkę przed policjantami, jednak ostatecznie Woody został schwytany, zatrzymany i wylądował na posterunku. Aktor wyszedł za kaucją i później musiał taksówkarzowi wypłacić odszkodowanie. Po tym skandalu Harrelson próbował wrócić do rodziny, jednak na jego drodze stanęły różne przeciwności losu.

Oprócz Harrelsona, w filmie wystąpili również m.in. Owen Wilson, Willie Nelson, Peter Ferdinando, Eleanor Matsuura, Martin McCann.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.