Callum Turner w sequelu Fantastycznych zwierząt

Obsada kontynuacji Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć zaczyna się powiększać o kolejne nazwiska. Tym razem obsadzono młodego, brytyjskiego aktora, Calluma Turnera (Assassin’s Creed) w roli brata Newta Scamandera (Eddie Remayne).

Obecnie obsada, oprócz Turnera i Redmayne’a, składa się również z: Jude’a Law, który zagra młodego Albusa Dumbledore’a oraz Johnny’ego Deppa – Gellert Grindelwald.

Mortal Engines – obsada powiększa się o kolejne nazwiska!

J.K. Rowling zadebiutowała jako scenarzystka pisząc skrypt do filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, wiadomo także, że autorka napisała już scenariusz do drugiego filmu z serii. Na stanowisko reżysera ponownie wróci David Yates. Na tę chwilę wiadomo tylko, że w dużej mierze akcja sequela będzie rozgrywać się w Paryżu i prawdopodobnie ukaże eskalację konfliktu między Dumbledorem a Grindelwaldem. Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w lipcu. Studio Warner Bros. planuje wydać, aż pięć filmów z serii Fantastycznych zwierząt.

Premiera sequelu Fantastycznych zwierząt zaplanowana jest na 16 listopada 2018 r.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wproawadzenia: Jay L. Clendenin/GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?