Twórca Mr Robot scenarzystą kolejnej części antologii Gwiezdnych wojen?

Po ogromnym sukcesie, jakim był Łotr 1 i trwających pracach nad filmem o Hanie Solo, LucasFilm zamierza ogłosić serię kolejnych części antologii ze świata Gwiezdnych wojen. Portal Omega Underground, powołując się na dwa niezależne źródła, doniósł o spotkaniach, jakie Sam Esmail (Mr Robot) odbył z kierownictwem LucasFilm. Przy czym chodzą pogłoski, że mógłby on być odpowiedzialny za scenariusz filmu poświęconego postaci Obi-Wana Kenobiego w okresie pomiędzy Zemstą Sithów, a Nową nadzieją. Oczywiście na temat filmu o Mistrzu Jedi, a także udziale w nim Ewana McGregora mówiono od jakiegoś czasu, jednak wszystko wydaje się zmierzać we właściwym kierunku. Innym projektem, w jaki mógłby zostać zaangażowany Esmail to produkcja o łowcy nagród imieniem Boba Fett. Ogłoszono ją jeszcze na Celebration w 2015 roku, a za jego reżyserię miał odpowiadać Josh Trank, jednak po słabym wyniku reboota Fantastycznej Czwórki LucasFilm usunął obraz z wcześniejszych planów.

Zobacz również: Ewan McGregor o możliwym powrocie do roli Obi-Wana Kenobiego!

Co ciekawe Sam Esmail ma dość ciekawe powiązania z Gwiezdnymi wojnami. Jego agentem jest Bryan Lourd, który nie dość, że jest dość wpływowy w Creative Artist Agency, ale jest również byłym chłopakiem Carrie Fisher i ojcem ich córki, Billi Lourd (Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi). Kathleen Kennedy powiedziała niedawno, że kolejne filmy z uniwersum Gwiezdnych wojen mają być ogłoszone latem tego roku (najprawdopodobniej może to nastąpić podczas San Diego Comic-Con).

Źródło: SlashFilm / Ilustracja wprowadzenia: SlashFilm

 

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?