AdvertisementThe Nun – młodsza siostra Very Farmigi w obsadzie spin-offu Obecności

Nowy spin-ff Obecności, zostaje wzbogacony o kolejne nazwisko. Tym razem do obsady horroru Warner Bros. Pictures zatytułowanego The Nun dołączyła młodsza siostra Very Farmigi (aktorka grała jedną z głównych ról w Obecności – Lorraine Warren, badaczkę zjawisk paranormalnych i żonę Eda Warrena). Taissa Farmiga ma zagrać tytułową rolę w filmie, czyli zakonnicę, która przemieni się w przerażającego demona. Niedawno aktorkę mogliśmy oglądać w nowym filmie Warrena Beatty’ego Rules Don’t Apply.

obecność 2

Zobacz również: Sion Sono stworzył serial o wampirach dla Amazona. Jest zwiastun!

Film pójdzie w ślady poprzedniego spin-offu serii, a mowa tutaj o Annabelle, który, mimo iż nie uzyskał uznania krytyków, ani też nie powtórzył sukcesu Obecności, to zarobił sporą sumkę – 256 milionów dolarów globalnie, co jest wystarczającym uzasadnieniem, aby nakręcić kontynuację. Tą z kolei zajmie się David F. Sandberg (Kiedy gasną światła). Wyreżyserują ją, a także sporządzi scenariusz. Annabelle: Narodziny zła zadebiutuje w polskich kinach już 11 sierpnia 2017 roku. Wracając jednak do The Nun… film wyprodukują James Wan i Peter Safran. Jego scenarzystami zostali Gary Dauberman i wspomniany przed chwilą James Wan. Z kolei reżyserią produkcji na podstawie ich tekstu zajmie się Corin Hardy (Butterfly, Z lasu). Warto tutaj dodać, że tytułowy demon okazał się postacią wrzuconą do filmu Obecność 2 dosłownie w ostatniej minucie, podczas dokrętek mających miejsce w marcu zeszłego roku. 

W obsadzie znajduje się już Demian Bichir (Nienawistna ósemka). Aktor wcieli się w księdza który zostaje wysłany przez Rzym w celu przeprowadzenia śledztwa w sprawie niewyjaśnionej śmierci pewnej zakonnicy. Jak możemy przypuszczać, wspomniana służebnica Boża przemieni się w znanego widzom z drugiej części Obecności przerażającego demona.

Zdjęcia do filmu The Nun rozpoczną się latem w Rumunii. Premiera produkcji zaplanowana została na 13 lipca 2018 roku

 Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Brent N. Clarke / GettyImages

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?