• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Wczoraj odbyła się europejska premiera filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2. Podczas jednego z wywiadów Zoe Saldana prawdopodobnie wyjawiła tytuł czwartej części Avengers.

Strażnicy chyba nagrali już swoje sceny do pierwszej części Infinity War. Jednak pod koniec tego roku musimy wrócić na plan zdjeciowy i nagrać sceny do Gauntlet.

Gauntlet prawdopodobnie odnosi się do tytułu komiksu z lat 90. Avengers: Infinity Gauntlet (tłum. Avengers: Rękawica Nieskończoności). Chodzi oczywiście o rękawicę, którą Thanos zakładał w scenie po napisach Avengers: Czas Ultrona. Czy jest to prawdziwy tytuł Avengers 4? Nie wiadomo. Bardzo możliwe również, że jest to tylko tytuł roboczy filmu, którym posługują się aktorzy. Druga opcja jest tym bardziej prawdopodobna, gdyż szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił ostatnio, że tytuł kolejnej części poznamy dopiero 4 maja 2018 roku, czyli po premierze filmu Avengers: Infinity War, ponieważ zawiera ogromny spoiler. Patrząc i analizując teraz tytuł Avengers: Infinity Gauntlet, nie wydaje się on spoilerem, gdyż każdy spodziewa się, że Thanos przeżyje Infinity War. A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz również: Kim jest Rocket Raccoon? Historia superbohatera #38

Czwartą część Avengers mają nakręcić Athony i Joe Russo (Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów), którzy obecnie pracują przy Avengers: Infinity War. Scenariusz sporządzili Chritopher Markus i Stephen McFeely. Produkcja, która ma być kulminacją kinowego uniwersum Marvela, ma zadebiutować w 2019 roku i w całości ma być nakręcona kamerami IMAX.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Marvel Studios

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.