• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pojawił się ostatnio w kinach, teraz zaprezentowany został w internecie. Mowa tutaj o pierwszym oficjalnym zwiastunie komedii Juliusza Machulskiego pt. Volta. Możecie go sprawdzić poniżej i dać nam znać, co o nim myślicie:

Zobacz również: Cezary Pazura tłumaczy, dlaczego nie gra w filmach

Opis fabuły: Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Obsada filmu: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Andrzej Zieliński, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Antoni Pawlicki, Katarzyna Herman, Joanna Szczepkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Józef Pawłowski, Mikołaj Roznerski, Mirosław Haniszewski, Krzysztof Czeczot, Małgorzata Buczkowska, Monika Olejnik.

Reżserem filmu jest Juliusz Machulski, twórca filmów Seksmisja, Vabank czy KilerVolta trafi do kin 7 lipca 2017 roku.

źródło: youtube.com - KinoSwiatPL / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.