• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

James Gunn często lubi odpowiadać na pytania związane z Marvel Studios, dlatego nie musieliśmy długo czekać aż ktoś spyta reżysera o zastanawiającą wypowiedź Zoe Saldany. Przypomnijmy, że wczoraj, na europejskiej premierze Strażnicy Galaktyki Vol. 2, aktorka wspomniała, że pod koniec tego roku wraca na plan zdjęciowy, aby nakręcić Gauntlet. Słysząc to słowo, wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem Zoe nie zdradziła tytułu czwartej części Avengers, który w tym przypadku brzmiałby Avengers: Infinity Gauntlet. James Gunn szybko jednak odpowiedział na pytanie i zdementował te plotki:

To nie jest tytuł. Wydaje mi się, że Zoe się przejęzyczyła. Porozmawiam z nią dzisiaj, ale raczej przejęzyczyła się i powiedziała Infinity Gauntlet zamiast Infinity War.

No cóż. W takim razie pozostają nam teraz dwie opcje: albo poczekamy na dalsze komentarze na temat "przejęzyczenia się" Saldany, albo grzecznie poczekamy do 4 maja 2018 roku, czyli na premierę Avengers: Infinity War i wtedy Marvel ujawni nam tytuł kolejnej części Avengers

Zobacz również: Jaki odstęp czasu dzieli Strażników Galaktyki Vol. 2 i Avengers: Infinity War?

Czwartą część Avengers mają nakręcić Athony i Joe Russo (Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów), którzy obecnie pracują przy Avengers: Infinity War. Scenariusz sporządzili Chritopher Markus i Stephen McFeely. Produkcja ma być kulminacją kinowego uniwersum Marvela i zadebiutuje na srebrnym ekranie w 2019 roku. Film  w całości ma być nakręcona kamerami IMAX.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.