• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Na profilu społecznościowym filmów z serii Iron Sky w serwisie Facebook ujawniono dokładną datę premiery drugiej części cyklu. Przy okazji zaprezentowano teaserowy plakat produkcji.

Iron Sky: The Coming Race swoją premierę będzie miał 14 lutego 2018 roku, a więc w Walentynki. Póki co jest to data obowiązująca wyłącznie dla Finlandii, ale twórcy filmów zapowiadają, że na bieżąco będą informować o dystrybucji w innych państwach. W ramach rekompensaty za tą niewiedzę opublikowano plakat przedstawiający romantyczną scenę, w której Hitlera ujeżdża T-Reksa w blasku Księżyca.

iron sky the coming race poster teaser plakat

Pierwszy Iron Sky został w sporej części ufundowany za pomocą kampanii crowdfundingowej i trafił do kin w 2012 roku. Motorem napędowym fabuły byli naziści ukrywający się po II wojnie światowej na Księżycu i wcielający po jego ciemnej stronie diaboliczny plan zemsty. Dla scenariusza The Coming Race inspiracją była zaś spiskowa teoria o Vril oraz teoria o istnieniu Reptilian. Akcja sequela toczyć się będzie dwie dekady po inwazji księżycowych nazistów, a nowe zagrożenie nadejdzie tym razem z Jądra Ziemi.

Zobacz również: Blood Drive - dewiacje, krew i przemoc w zwiastunie nowego serialu

Na stanowisku reżysera pozostał ojciec Iron Sky Timo Vuorensola. Tym razem w główne role wcielą się Lara Rossi, Vladimir Burlakov i Kit Dale. Swoje role powtórzą Julia Dietze, Udo Kier i Stephanie Paul. W The Coming Race oprócz Hitlera zobaczymy  reptiliańskie aktorskie wcielenia w większości zmarłych już światowych liderów takich jak: Jezus Chrystus, Władimir Putin, Józef Stalin, Osama bin Laden, Kaligula, Mao Zedong, Margaret Thatcher, Steve Jobs, Idi Amin.

Warto przypomnieć, że na przyszły rok zaplanowano również trzeci film z uniwersum Iron Sky o podtytule The Ark.

Źródło: facebook Iron Sky / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.