• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Żyjemy teraz w czasach, w któych życia muzycznych gwiazd, zwłaszcza tych najbardziej kontrowersyjnych person, często zostają przenoszone na wielkie ekrany. Bohaterami swoich filmowych biografii byli już Wolfgang Amadeusz Mozart Johnny Cash, Rysiek Riedel, Jim Morison, czy nawet Popek. Już niedługo spodziewać się też możemy filmu poświęconego życiu jednego z najlepszych wokalistów chodzących po tej ziemi - Freddy'ego Mercury'ego. Ale nie jemu poświęcony jest owy news. Dzisiaj dowiedzieliśmy się bowiem, że w planach hollywodzkiej maszyny jest także nieautoryzowana historia Królowej Popu, Madonny o tytule Blonde Ambition. Piosenkarka nie jest jednak z tego faktu zadowolona. Jak napisała w poście na Instagramie:

Nikt nie wie, tego co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę rzetelnie opowiedzieć swoją historię. Ci, którzy mają to w planach, są szarlatanami i głupcami szukającymi łątwego zarobku. Jest to poważna choroba naszego współczesnego społeczeństwa.

Zobacz również: Tom Punisher Hardy! Aktor udaremnił kradzieź motocykla!

Scenariusz Blonde Ambition znajdował się na szczycie Czarnej Listy z 2016 roku - rocznego rankingu niewykorzystanych hollywoodzkich skryptów. Dzieło Elyse Hollander przedstawi losy Madonny u początków kariery w latach 80. i jej manipulacje przemysłem muzycznym, mającymi na celu wypuszczenie jej pierwszego albumu Madonna, zawierającego słynny utwór Like a Virgin. Producentami filmu są Michael de Luca oraz John Zaozirny.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.