• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

The Hollywood Reporter podaje, że trwają obecnie negocjacje z Willem Smithem w sprawie angażu do filmu Gemini Man w reżyserii Anga Lee. Według portalu obraz ma dotyczyć "starzejącego się zabójcy, który chce złożyć broń, lecz ostatecznie zostaje zmuszony do udziału w decydującym starciu z mlodszym o 25 lat klonem będącym u szczytu swym możliwości". Projekt po raz pierwszy został przedstawiony przez Darrena Lemke'go (Gęsia skórka, Turbo) w 1997 roku i miał zostać wyreżyserowany przez Tony'ego Scotta, a produkcją zamierzano powierzyć Donowi Murphy'emu. Mówiono później o tym, że obraz mógłby zostać nakręcony przez Curtisa Hansona (Tajemnice Los Angeles, 8 mila) lub Joe'go Carnahana (Przetrwanie, Drużyna A). Scenariusz z kolei planowano zlecić m.in. Davidowi Benioffowi, Brianowi Helgelandowi, bądź Andrew Niccolowi. Do głównej roli brano pod uwagę Mela Gibsona, a nawet Clinta Eastwooda, co widać w materiale, nad którym pracował Carnahan razem z Jerry'm Bruckheimerem.

Problemem, z jakim zmagała się ta produkcja, była konieczność obsadzenia jednego aktora w dwóch rolach przy wykorzystaniu efektów specjalnych. Wydaje się to jednak idealna produkcja dla Anga Lee, który miał już okazję pracować nad projektami wykorzystującymi w dużym stopniu najnowsze zdobycze technologiczne m.in. Życie Pi, a niekiedy nawet przekraczał pewne granice w tej kwestii jak chociażby przy Najdłuższym marszu Billy'ego Lynna.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.