• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeśli jesteście ciekawi, co słychać u Patryka Vegi, koniecznie obejrzyjcie najnowszy wywiad z aktorem Tomaszem Oświecińskim, którego w Nowych porządkach oraz Niebezpiecznych kobietach poznaliśmy jako gangstera Stracha. Na potrzeby nowej fabuły Vegi, zatytułowanej Botoks, Oświeciński wcieli się w ratownika medycznego, który wraz ze swoją siostrą (Olga Bołądź) jeździ karetką pogotowia. Zdjęcia miały się rozpocząć dokładnie dzisiaj, a film do kin trafi na jesieni tego roku. Jednocześnie warto zaznaczyć, że Botoks nie ma być projektem zastępczym zamiast trzeciej części nowej trylogii Pitbulla, której jak wiadomo Vega już nie zrealizuje. Oświeciński wypowiedział się jednak na temat kontynuacji Niebezpiecznych kobiet, a dokładniej jej scenariusza, który nigdy nie zostanie zrealizowany, mimo że jak twierdzi aktor, był ciekawy.

Ten scenariusz myślę, że poszedł do kosza. To był napisany scenariusz przez Patryka, moim zdaniem był fajny. Nie mogę oczywiście zdradzać szczegółów, no ale ten scenariusz Patryka, który teraz czytam, myślę że przebije wszystkie jego scenariusze, które pisał dotychczas.

Aktor opowiedział również o swojej działalności promującej zdrowy tryb życia oraz uprawianie ćwiczeń wśród dzieci. Poruszono również temat jego ośmioletniej córki i tego, że mimo występu w Niebezpiecznych kobietach, prędko tego filmu nie obejrzy z racji swojego młodego wieku. Oświeciński opowiadał również o swoich aktorskich planach na przyszłość, również tych związanych z teatrem oraz wytłumaczył, dlaczego nie walczy w KSW. Ogółem mówiąc, w krótkim czasie poruszono sporo tematów, dlatego jeśli chcecie dokładniej wiedzieć, co u Stracha słychać, koniecznie obejrzyjcie poniższe video.

Zobacz również: Cage - recenzja komiksu Briana Azzarello

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Kino Świat / materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.