• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie tak dawno informowaliśmy o oficjalnym potwierdzeniu przez Yahya Abdul-Mateena II swojego udziału w Aquamanie jako Black Mantę, a tymczasem aktor pochwalił się materiałami poleconymi przez fanów po Q&A (Pytaniach i Odpowiedziach - przyp. autora) zorganizowanym na Twitterze. Wśród komiksów, które Abdul-Mateen II pokazał za pośrednictwem Instagrama, są tytuły związane z Aquamanem i to właśnie one pomogą mu przygotować się do roli Black Manty.

Zobacz również: Aquaman - Yahya Abdul-Mateen II potwierdza swój udział w filmie!

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, który bazował będzie na scenariuszu Willa Bealla. W filmie wystąpią Jason Mamoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willem  Dafoe jako Nuidis Vulko, Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta i prawdopodobnie Nicole Kidman jako Atlanna, matka głównego bohatera oraz Temuera Morrison jako Thomas Curry, ojciec głównego bohatera. Krótkie Cameo może zaliczyć Dwayne Johnson jako Black Adam. Film zagości w kinach 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.