Advertisement

Kontynuacja Niezniszczalnego i Split już w 2019 roku! Znamy jej tytuł!

To już oficjalne. Nadchodzi nowy film M. Night Shyamalana będący crossoverem Niezniszczalnego z Brucem Willisem z 2000 roku oraz tegorocznego Split z Jamesem McAvoyem w rolach głównych. Informację tę podał na twitterze sam rezyser. Oto jego słowa:

Skończyłem nowy scenariusz. Zajęło mi to 17 lat ale w końcu mogę uczciwie odpowiedzieć na najczęściej zadawane mi pytanie: „Kręcisz j**any sequel Niezniszczalnego, czy co?”. Mój nowy film jest kontynuacją Niezniszczalnego i Split. Zawsze marzyłem, żeby w końcu połączyć te dwie historie w trzecim filmie. Ikoniczny Bruce Willis powróci jako David Dunn, niezrównany Samuel L. Jackson jako Elijah Price/Mr. Glass, wirtuozerski James McAvoy jako Kevin Wendell Crumb, Patricia, Dennis, Hedwig, Barry, Jade, Orwell, Bestia, Heinrich, a utalentowana Anya Taylor Joy jako Casey Cooke. Film będzie zatytułowany Glass (Szkło) i trafi do kin na całym świecie 18 stycznia 2019 roku.

Zobacz również: Split – Ciekawostki

Owa wiadomość nie jest jakimś wybitnych zaskoczeniem, ponieważ Shyamalan często wypowiadał się o swoich planach dotyczących kontynuacji losów bohaterów swojego małego uniwersu,. Biorąc pod uwagę również fakt, że Split zarobił ponad 274 miliony na całym świecie przy skromnym budżecie 9 milionów dolarów, kwestia kolejnego filmu tego reżysera była już tylko formalnością. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kolaż autorstwa K. Warzały

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?