Jude Law o przygotowaniach do roli młodego Dumbledore’a w sequelu Fantastycznych zwierząt

Niedawno świat obiegła informacja, że rolę młodego Albusa Dumbledore‚a w sequelu Fantastycznych zwierząt odegra brytyjski aktor Jude Law. Prace nad filmem mają ruszyć jeszcze w tym roku, dlatego też aktorzy powoli przygotowują się do swoich ról. Jednym z takich aktorów jest właśnie Law, który w niedawno udzielonym wywiadzie dla Evening Standard po raz pierwszy wypowiedział się na temat przygotowań do tej ikonicznej roli:

Moim pierwszym krokiem jest, mam nadzieję spotkanie z J.K. Rowling i dokładna rozmowa o tym, kim on (Albus Dumbledore-przytaut.) jest i kim ona (Rowling-przytaut.) chce, by był. Chciałbym także dowiedzieć się trochę więcej o jej wizji tego wspaniałego mężczyzny jako młodego człowieka.

Podobny obraz

Zobacz również: Jude Law jako Albus Dumbledore w sequelu Fantastycznych zwierząt!

J.K. Rowling zadebiutowała jako scenarzystka pisząc skrypt do Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, wiadomo także, że autorka napisała już scenariusz do drugiego filmu z serii. Strudio Warner Bros. zaplanowało wydanie pięciu filmów z serii Fantastycznych zwierząt. Na stanowisku reżysera ponownie wróci David Yates.

Premiera sequelu Fantastycznych zwierząt zaplanowana jest na 16 listopada 2018 r., a zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Źródło: HeroicHollywood / Ilustracja wproawadzenia: screenrant.com

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?