Advertisement
banner

Pierwsze spojrzenie na Helen Mirren w roli właścicielki słynnej, nawiedzonej posiadłości

W zeszłym miesiącu informowaliśmy Was, że ruszyły zdjęcia do horroru pt. Winchester, opowiadającym o legendarnej posiadłości w Kalifornii, która do dziś uznawana jest za najbardziej nawiedzone miejsce na Ziemi. Dziś, wytwórnia CBS Films zaprezentowała pierwsze zdjęcie z filmu, przedstawiające Helen Mirren w roli głównej bohaterki produkcji – Sary Winchester. Fotografię znajdziecie poniżej.

Helen Mirren jako Sara Winchester

Zobacz również: The Nun – młodsza siostra Very Farmigi w obsadzie spin-offu Obecności

Film pt. Winchester opowie o posiadłości Sary Winchester – wdowie po Williamie Winchesterze, syna słynnego Olivera Winchestera. Kobieta jest przekonana, że nawiedzana jest przez duchy ludzi, którzy zginęli z karabinów powtarzalnych, wyprodukowanych przez jej teścia. Po nagłej śmierci męża i swojego dziecka, kobieta rzuca się w wir budowy ogromnego domu zaprojektowanego tak, aby chronił ją przed złymi duchami. Gdy sceptyczny psychiatra z San Francisco, Eric Price zostaje wysłany do posiadłości, aby ocenić stan umysłu kobiety, odkrywa, że Sara wcale nie jest szalona.

Obsada: Helen Mirren jako Sara Winchester, Jason Clarke (Everest, Terminator: Genisys) jako Eric Price, Sarah Snook (Projektantka), Angus Sampson (Naznaczony).

Reżyserami filmu są Michael i Peter Spierig (Daybreakers – Świt), którzy sporządzili również scenariusz. 

Produkcja zadebiutuje w kinach w 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?