• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gwiazda 3. sezonu Fargo, Ewan McGregor, został zaangażowany do nowego filmu Walta Disneya zatytułowanego Christopher Robin. Produkcja, której reżyserem będzie Marc Forster (World War Z), skupi się na dorosłym życiu człowieka, którego dzieciństwo stało się dla jego ojca inspiracją do napisania serii książek o Kubusiu Puchatku. Opowie o dorosłym Christopherze, który utracił wyobraźnię oraz wszelką radość, dlatego Kubuś Puchatek i jego przyjaciele odwiedzą go ponownie, aby wskrzesić w nim magię Stumilowego Lasu. McGregor zagra tytułową rolę. 

Scenariusz do filmu Christopher Robin pierwotnie przygotowali Alex Ross Perry (Do Ciebie, Philipie) i Tom McCarthy (Spotlight), jednak teraz zostanie na nowo napisany przez Allisona Schroedera (Ukryte działania).

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 3. sezon Fargo

Zanim do kin trafi omawiana powyżej produkcja Disneya, 10 listopada 2017 roku, będziemy mogli zobaczyć inny film o Robinie zatytułowany Goodbye Christopher Robin. Reżyserem produkcji jest Simon Curtis (Mój tydzień z Marilyn), a w obsadzie znaleźli się: m.in. Domhnall Gleeson, Margot Robbie i Kelly Mcdonald. Goodbye Christopher Robin opowie o dzieciństwie tytułowego bohatera oraz jego relacji z ojcem.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Patrick Fraser/GettyImages

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.