• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Plotki z zeszłego roku znalazły swoje potwierdzenie! Wygląda na to, że David Fincher, na temat którego spekulowano po odejściu Antonio Bayony od kontynuacji World War Z, najprawdopodobniej zasiądzie na reżyserskim stołku owego filmu. Mimo, że projekt nie otrzymał oficjalnie zielonego światła od włodarzy Paramount Pictures, to informacje ujawnione przez portal Variety możemy uznać za pewnik. Zdjęcia do World War Z 2 prawdopodobnie rozpoczną się na początku 2018 roku!

Fincher i gwiazda pierwszej części, Brad Pitt pracowali już wcześniej przy filmach: SiedemPodziemny krąg Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Ostatni film reżysera pt. Zaginiona dziewczyna mogliśmy oglądać w 2014 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania fincherFot. mat. prasowe

World War Z to adaptacja książki Maxa Brooksa, zekranizowana przez Marca Forstera w 2013 roku. Film opowiada o Gerrym Lane, śledczym z ONZ, który próbuje powstrzymać zabójczy wirus zamieniający ludzi w zombie. Film zarobił na świecie ponad 540 milinów dolarów. Producentami drugiej części filmu są: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ian Bryce, David Ellison.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
    nobib · 5 months ago
    Po tytule artykułu wnioskowałem, że David Fincher na pewno poprowadzi całe to widowisko, dzięki czemu pewnie otrzymalibyśmy epickie dzieło. Tymczasem w treści pojawiają się już znaki zapytania do tego, czy Pan Fincher zasiądzie na stołku reżysera.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.