David Fincher oficjalnie reżyserem World War Z 2!

Plotki z zeszłego roku znalazły swoje potwierdzenie! Wygląda na to, że David Fincher, na temat którego spekulowano po odejściu Antonio Bayony od kontynuacji World War Z, najprawdopodobniej zasiądzie na reżyserskim stołku owego filmu. Mimo, że projekt nie otrzymał oficjalnie zielonego światła od włodarzy Paramount Pictures, to informacje ujawnione przez portal Variety możemy uznać za pewnik. Zdjęcia do World War Z 2 prawdopodobnie rozpoczną się na początku 2018 roku!

Fincher i gwiazda pierwszej części, Brad Pitt pracowali już wcześniej przy filmach: SiedemPodziemny krąg Ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Ostatni film reżysera pt. Zaginiona dziewczyna mogliśmy oglądać w 2014 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania fincher

World War Z to adaptacja książki Maxa Brooksa, zekranizowana przez Marca Forstera w 2013 roku. Film opowiada o Gerrym Lane, śledczym z ONZ, który próbuje powstrzymać zabójczy wirus zamieniający ludzi w zombie. Film zarobił na świecie ponad 540 milinów dolarów. Producentami drugiej części filmu są: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ian Bryce, David Ellison.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?