• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Kolejna już czwarta książka z cyklu Opowieści z Narnii o tytule Srebrne Krzesło rusza na wielkie ekrany. Portal Variety donosi, że reżyserem nowej adaptacji prozy C.S. Lewisa został Joe Johnston (Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie, Jumanji). Scenariusz Srebrnego Krzesła został napisany przez scenarzystę Życia Pi oraz Marzyciela, Davida Magee. Film przedstawi wydarzenia w całe dekady po tych z Podróży Wędrowca do Świtu. Kaspian, w poprzednich częściach młodzieniec (najpierw widzieliśmy go jako księcia, a potem świeżo upieczonego króla), jest już starcem. Jak to dawniej bywało, Lew Aslan wysyła mu z Anglii młodych ludzi, by wsparli go w trudnych czasach. Tym razem Eustachy i Julia będą musieli odnaleźć zaginionego królewicza Rillana, syna Kaspiana.

Znalezione obrazy dla zapytania opowieści z narni

Zobacz również: David Fincher oficjalnie reżyserem World War Z 2!

Pierwsze Opowieści z Narnii odniosły niezły sukces, zarabiając 745 milionów dolarów na całym świecie. Sequel z 2008 roku już znacznie mniej, bo 419. Po trzeciej części z 2010, gdy Podróż Wędrowca do Świtu przyniosła 415 milionów dolarów, studio Fox 2000 nie widziało już przyszłości w kręceniu kolejnej części. Teraz TriStar, mając zielone światło od lidera Sony Toma Rothmana, przygotowuje się do adaptowania klasyki literatury fantasy z zupełnie nowym zespołem.

źródło: variety.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Paulina · 6 miesięcy temu
  Liczę na to, że Kaspianem zostanie ponownie Ben Barnes
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  nobib · 6 miesięcy temu
  Z przyjemnością wrócę do baśniowego świata.Pierwsza część wchodziła do kin, gdy byłem jeszcze dzieciakiem, więc sentyment do tytułu pozostał. Miejmy nadzieję, że fabuła będzie trzymała poziom powieści.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.