• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sony Pictures ogłosiło niedawno zmiany w swoim kalendarzu premier i zapowiedzi filmowych, a wśród produkcji nad którymi w najbliższym czasie będzie pracować wytwórnia pojawiły się m.in. Angry Birds 2 (premiera 20 września 2019 roku) i Masters of the Universe (premiera 18 grudnia 2019 roku). Największe zaskoczenie wzbudza ostatnia z wymienionych produkcji. Opowiada ona o Księciu Adamie posiadającym możliwość przemiany w nieustraszonego wojownika zwanego He-Manem, który jest ostatnią szansą dla magicznej krainy Eternia przed zagrożeniem w postaci złowrogiego Szkieletora.

Zobacz również: Nowy He-Man wkroczy w decydującą fazę produkcji? Reżyser zdradza szczegóły!

Pierwotnie Władcy wszechświata stanowili serią zabawek wprowadzonych w 1982 roku przez Mattel, a później przeniesionych na mały ekran w fomie serialu animowanego inspirowanego postaciami z tego uniwersum m.in. He-Man i Władcy Wszechświata czy She-Ra: Księżniczka mocy. W 1987 roku powstał także film w reżyserii Gary'ego Goddarda, w którym wystąpili Dolph Lundgren w roli He-Mana, Frank Langella jako Szkieletor oraz debiutująca wtedy na dużym ekranie Courtney Cox jako Julie Winston. Masters of the Universe pojawią się najprawdopodobniej kilka dni przed adaptacją broadwayowskiego Wicked, a także niezatytułowanym jeszcze filmem baśniowym od Walt Disney Pictures.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Newsarama

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.