Producent Łotra 1 ma pomysł na kolejną część antologii Gwiezdnych wojen!

John Knoll – przedstawiciel Industrial Light and Magic oraz producent wykonawczy filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie – ujawnił portalowi The Hollywood Reporter, że ma pomysł na nowy spin-off Gwiezdnych wojen. Co ciekawe, to właśnie Knoll był pomysłodawcą fabuły pierwszej historii wchodzącej w skład antologii rozgrywającej się w odległej galaktyce, przekazanej później prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy. Elitarny oddział wzorowany na SEAL Team Six miał zostać wysłany na misję, której celem była kradzież planów Gwiazdy Śmierci z kompleksu militarnego należącego do Galaktycznego Imperium. W środę Knoll rozmawiał o Łotrze 1 przy okazji Rogue One Super Session podczas National Association of Broadcasters Show i wspomniał wówczas, że ma pewne pomysły na kolejne produkcje:

Mam inny pomysł, nad którym intensywnie pracuję. Jest ukończony w 75 proc. Nie przedstawiłem go jeszcze prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy. To coś z Gwiezdnych wojen.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny – Co po Ostatnim Jedi? Lucasfilm snuje plany!

Knoll podkreślił także, że Disney nie zamierza zaprzestać produkcji filmów o Gwiezdnych wojnach, dopóki jakość i zainteresowanie marką będą na wysokim poziomie:

Nie ma powodu, by sądzić, że Disney przestanie tworzyć filmy o Gwiezdnych wojnach, jeśli pojawi się zapotrzebowanie na nie i zachowana zostanie jakość. To uniwersum ma nieograniczony potencjał. Ma mnóstwo postaci, światów… To gigantyczny plac zabaw.

Obecnie większość fanów czeka jednak na premierę Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, którą będzie mieć miejsce 15 grudnia 2017Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: CraveOnline

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?