• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Projekt The Flash, wchodzący w skład DC Extended Universe wytwórni Warner Bros. Pictures od dłuższego czasu nie posiada reżysera, a pierwotna premiera zaplanowana na 2018 rok nie ma raczej szans się ziścić. Czyżby jednak promyki nadziei zaczęły świecić nad produkcją filmu The Flash? Zagraniczne źródła zaczynają coraz liczniej donosić, jakoby stanowisko reżysera filmu o Szkarłatnym Speedsterze, miał objąć Robert Zemeckis!

Droga Flasha na duży ekran nie jest niestety usłana różami. Od samego początku projekt borykał się z licznymi problemami, m.in. z utrzymaniem przy sobie reżysera dłużej, niż kilka miesięcy. Ostatnią osobą na tym stanowisku był Rick Fumuyiwa, który jednak zrezygnował z projektu z powodu różnic artystycznych.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości będzie najdłuższym filmem o superbohaterach?

Robert ZemeckisFot. Exu Magazine

Jednakże, jak twierdzi portal Screen Junkies, z niepowiązanych ze sobą źródeł docierają do nich liczne informacje na temat potencjalnego kandydata do roli reżysera widowiska. Według plotek miałby nim zostać sam Robert Zemeckis. Autor takich produkcji, jak trylogia Powrót do przyszłości, Forrest Gump, Kto wrobił Królika Rogera, Kontakt, Cast Away: Poza światem, Lot, czy ubiegłorocznych Sprzymierzonych. Zemeckis rzekomo prowadzi rozmowy z Warner Bros, jednak, jak twierdzi Umberto Gonzalez (El Mayimbe/Heroic Hollywood), nie jest jedynym reżyserem, na którym swoją uwagę skupia ta wytwórnia. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

A Wam jak podoba się ewentualne objęcie roli reżysera filmu The Flash przez tego cenionego twórcę? Dajcie znać w komentarzach, kogo widzielibyście na tym stanowisku.

Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.