• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Rozpoczęto prace nad nowym filmem Matthew Rossa (Frank & Lola) zatytułowanym Siberia, w którym główną rol zagra Keanu Reeves (John Wick), a towarzyszyć mu będą na ekranie Pasha Lychnikoff (Shameless) jako Boris Volkov - główny antagonista, a także Ana Ularu (Inferno) i Molly Ringwald (Riverdale). Scenariusz został przygotowany przez Scotta B. Smitha, a za produkcję jest odpowiedzialny m.in. Stephen Hamel z Company Films oraz Gabriela Bacher reprezentujący Summerstorm/Film House Germany. Natomiast producentami wykonawczy są: Wayne Godfrey i Robert Jones z The Fyzz; Simon Williams z Ingenious; Christian Angermayer wraz z Klemensem Hallmannem z Film House Germany, Chris Lemole i Tim Zajaros z Zeal, a także Phyllis Laing i Jeff Beesley z Buffalo Gals. Zdjęcia mają być kręcone w Winnipeg, Kanadzie oraz Sankt Petersburgu.

pasha lychnikoff ana ularu molly ringwaldOd lewej: Pasha Lychnikoff, Ana Ularu i Molly Ringwald / Fot. Rex/Shutterstock

Siberia to historia Lucasa (Keanu Reevesa), amerykańskiego handlarza diamentami, który udaje się w podróż do Rosji, by sprzedać rzadki, błękitny diament o dość niejasnym pochodzeniu. Gdy transakcja kończy się fiaskiem, wplątuje się on w obsesyjną relację z Katyą (Ana Ularu) - właścicielką kawiarni mieszczącą się w małym miasteczku na Syberii. Wraz z namiętnością rosnącą między obojgiem, nie daje o sobie zapomnieć niebezpeczny świat handlarzy diamentami, z którego główny bohater nie jest w stanie się wydostać. Amerykanin będzie zmuszony jak najszybciej znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.