• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

W wywiadzie, jaki James Gunn udzielił dla Toronto Sun pojawiła się wzmianka na temat przyszłości drużyny bohaterów występujących w dotychczasowych częściach Strażników Galaktyki. Reżyser podkreślił także, że zamierza wesprzeć Kevina Feige i innych w rozwoju tzw. Marvel Cosmic Universe:

Myślę, że pierwsze trzy filmy opowiadają pojedynczą i dosyć prostą historię. Może w przyszłości powstanie czwarta część Strażników Galaktyki, jednak nie będzie to już to samo. Nie będzie to ta sama drużyna... właściwie historia obecnych Strażników kończy się wraz z trzecią częścią. [...] Będę pomagał zasiaść ziarna, które wykiełkują w następnej dekady. Zamierzam pomóc w podjęciu decyzji co do projektów, które będziemy realizować poza Strażnikami Galaktyki Vol. 3... a także skupimy się na kolejnych kosmicznych bohaterach.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 - zobacz materiał ukazujący Ravagerów!

Opis filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków - Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot - głos), Bradley Cooper (Rocket - głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: Moviepilot

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.