Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – nowi Strażnicy pojawią się w czwartej części?

W wywiadzie, jaki James Gunn udzielił dla Toronto Sun pojawiła się wzmianka na temat przyszłości drużyny bohaterów występujących w dotychczasowych częściach Strażników Galaktyki. Reżyser podkreślił także, że zamierza wesprzeć Kevina Feige i innych w rozwoju tzw. Marvel Cosmic Universe:

Myślę, że pierwsze trzy filmy opowiadają pojedynczą i dosyć prostą historię. Może w przyszłości powstanie czwarta część Strażników Galaktyki, jednak nie będzie to już to samo. Nie będzie to ta sama drużyna… właściwie historia obecnych Strażników kończy się wraz z trzecią częścią. […] Będę pomagał zasiaść ziarna, które wykiełkują w następnej dekady. Zamierzam pomóc w podjęciu decyzji co do projektów, które będziemy realizować poza Strażnikami Galaktyki Vol. 3… a także skupimy się na kolejnych kosmicznych bohaterach.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – zobacz materiał ukazujący Ravagerów!

Opis filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2: Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków – Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

Obsada: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot – głos), Bradley Cooper (Rocket – głos), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula), Pom Klementieff (Mantis), Kurt Russell (Ego), Elizabeth Debicki (Ayesha), Sean Gunn (Kraglin), Chris Sullivan (Taserface) i Sylvester Stallone.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Kontynuacja wielkiego, komiksowego przeboju ostatnich lat, zagości na ekranach polskich już 5 maja 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia: Moviepilot

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?