• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na łamach portalu GQ Jason Momoa udzielił wywiadu, w którym wspomniał o swojej roli w filmie Aquaman. Opowiedział także o tym, że będzie pierwszym aktorem wcielającym się w postać Aquamana, a także rzucił nieco światła na drogę, jaką będzie musiał przejść Arthur Curry od outsidera do superbohatera:

Nigdy dotąd nie widzieliśmy tej postaci, w związku z czym cieszę się, że szanse dla wszystkich są wyrównane. Nie było czterech Aquamanów przede mną. Cieszy mnie, że będę mógł nadać ton tej postaci. [...] Żyjąc na lądzie, facet nie był akceptowany przez otoczenie i to samo działo się także w Atlantydzie. Jest mieszańcem. Łączy najlepsze cechy obu światów. Nie potrafi jednak kontrolować swoich mocy. Jest na etapie dojrzewania, gdzie przestaje być dzieckiem i staje się mężczyzną lub z mężczyzny wyłania się król. Stracił też bardzo wiele i będzie musiał w końcu się z tym pogodzić. Jest outsiderem.

Zobacz również: Aquaman - odtwórca roli Black Manty pokazuje skąd czerpie wiedzę o swojej postaci!

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, który bazował będzie na scenariuszu Willa Bealla. W filmie wystąpią Jason Mamoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Willem  Dafoe jako Nuidis Vulko, Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta i prawdopodobnie Nicole Kidman jako Atlanna, matka głównego bohatera oraz Temuera Morrison jako Thomas Curry, ojciec głównego bohatera. Krótkie Cameo może zaliczyć Dwayne Johnson jako Black Adam. Film zagości w kinach 5 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: ComicBook

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.