• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Yahoo! Movies opublikowało nowe zdjęcie z nadchodzącej trzeciej części serii Planeta Małp zatytułowanej Wojna o Planetę Małp, którą wyreżyseruje Matt Reeves. Tym razem małpy będą zmuszone stawić czoło bezlitosnemu Pułkownikowi (Woody Harrelson) w wojnie, w której ludzkość będzie starać się odzyskać Ziemię. Na poniższym zdjęciu, Caesar (Andy Serkis) jest widoczny w towarzystwie innych małp, w tym z Maurice'm (Karin Konoval), otaczających trzech pojmanych żołnierzy.

APES 2017Fot. Yahoo! Movies Exclusive

Zobacz również: Apes! Together! Strong! - nowy, poruszający zwiastun filmu Wojna o Planetę Małp!

Opis dystrybutora: Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Obsada widowiska: Andy Serkis - Caesar, Judy Greer - Cornelia, Woody Harrelson - Pułkownik, Ty Olsson - Rex, Max Lloyd-Jones - Niebieskooki, Alessandro Juliani - Spear, Sara Canning i Steve Zahn.

Wyreżyserowany przez Matta Reevesa film pojawi się na ekranach polskich kin 14 lipca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.