• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do premiery sequela Pacific Rim, w którym wystąpi m.in. John Boyega, pozostał niecały rok i choć nie pojawił się jeszcze zarys fabuły, to opublikowano zdjęcie przedstawiające projekt nowego Jaegera, który będzie widoczny w filmie. Maszyna ma nosić nazwę Gipsy Avenger i wydaje się być udoskonaloną wersją Gipsy Danger pilotowaną w pierwszym obrazie przez Diego Klattenhoffa i Charliego Hunnama. Jaeger Mark-IV ma posiadać także zgodnie z poniższym schematem m.in. ulepszoną zbroję, nową wersję rozkładanego miecza i możliwość latania.

gipsy avenger schematics pacific rim uprisingFot. ComicBook

Zobacz również: Pacific Rim: Uprising - John Boyega na nowym zdjęciu z filmu!

Premiera widowiska przewidziana została na 23 lutego 2018 roku. Obsada produkcji składa się z następujących osób: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Źródło: ComicBook / Ilustracja wprowadzenia: Tech Times

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.