• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Wraz z wprowadzeniem w X-Men Geneza: Wolverine postaci Victora Creeda/Sabretootha, w którego wcielił się Liev Schreiber, wielu fanów uniwersum X-Menów miało nadzieję ujrzeć go ponownie w obrazie Logan: Wolverine. Niestety aktor w końcu nie został uwzględniony, choć portal ComicBookMovie dotarł do wczesnego szkicu scenariusza, w którym znalazły się sceny z udziałem Sabretootha. W wywiadzie udzielonym serwisowi Variety, Schreiber wyjawił dlaczego nie mógł zagrać w filmie Jamesa Mangolda:

Otrzymałem wcześniej zaproszenie od Hugh Jackmana oraz reżysera Jamesa Mangolda i chciałem pracować przy tym projekcie. Było to jednak trudne z uwagi na grafik Ray'a Donovana, a także odmienny kierunek, w jakim poszła fabuła Logana: Wolverine'a. Uważam, że jest to znakomity obraz. Jestem dumny z Hugha i to, jak poradził sobie z rolą w tych filmach. To świetne doświadczenie móc być zaangażowany w pracę, nad jednym z filmów o X-Menach. Miałem jednak mieszane uczucia na wieść o rezygnacji (Hugh Jackamana - przyp. autora) z roli Wolverine w kolejnych filmach.

Zobacz również: Logan: Wolverine - Zobacz fanowską... scenę po napisach!

Opis: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie / Ilustracja wprowadzenia:ComicBook.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.