• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

John Henry "Doc" Holliday, był już kilkakrotnie portretowany zarówno na dużym, jak i małym ekranie m.in. przez Caesara Romero, Kirka Douglasa, Adama Westa, Jasona Robardsa, Dennisa Hoopera, Val Kilmera i Dennisa Quaida. Teraz, członek Avengers, Jeremy Renner przejmie pałeczkę i wcieli się w legendarnego rewolwerowca i przyjaciela Wyatta Earpa.

PalmStar Media zakupiło prawa do dwóch powieści autorstwa Mary D. Russell, zatytułowanych: Doc: A Novel oraz Epitaph: A Novel of the O.K. Corral, na podstawie których produkcja zostanie oparta. Film zatem będzie świeżym spojrzeniem na człowieka, który z dentysty stał się profesjonalnym hazardzistą, przyjacielem Earpa i uczestnikiem słynnej strzelaniny w O.K. Corral przeciwko braciom Clanton, którzy prowadzili nielegalne działania w Tombstone.

john henry doc hollidayfot. materiały prasowe

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg będzie reklamować specjalną partię Old Forestera

Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie przedstawić widzom znaną amerykańską postać oraz niezwykłą przemianę Doca Hollidaya z przeciętnego dentysty w mężczyznę, którego Wyatt Earp opisywał jako najbardziej zdenerwowanego, najszybszego, najgroźniejszego człowieka z sześciostrzałowcem w ręku, jakiego kiedykolwiek poznał - mówił w oświadczeniu Don Handfield, producent filmu.

Obecnie trwają poszukiwania osób na stanowisko scenarzysty i reżysera filmu.

Niedawno Jeremy'ego Reenera mogliśmy oglądać w filmie science fiction pt. Nowy początek. W tym roku, we wrześniu zobaczymy go jeszcze w thrillerze Taylora Sheridana zatytułowanym Wind River, u boku Elizabeth Olsen i Jona Bernthala.

Źródło: Empireonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Steve Granitz/GettyImages

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.