• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Portal Making Star Wars dotarł ostatnio do bardzo interesujących informacji dotyczących postaci, jakie mają pojawić się w niezatytułowanym jeszcze filmie o Hanie Solo. Pierwszą z nich jest Mother Proxima, która najprawdopodobniej będzie lalką kierowaną przez Dave'a Chapmana, mającego na swoim koncie ożywienie BB-8 w Przebudzeniu Mocy. Jednak w przeciwieństwie do dźwięków wydawanych przez droida astromechanicznego, pod postać Chapmana podłożony zostanie głos jednej z aktorek grających w filmie: Thandie Newton lub Phoebe Waller-Bridge. Drugą z postaci ma być kobieta o imieniu Val, która ma być zaangażowana w jedną ze scen akcji. Jej tożsamość pozostaje jednak objęta tajemnicą w studiu Pinewood. Prawdopodobnie wcieli się w nią Emilia Clarke. Większość z tych informacji nie została jeszcze potwierdzona przez Disney i wiele wskazuje na to, że ich prawdziwość zostanie zweryfikowana dopiero w późniejszym terminie.

Zobacz również: Czy Harrison Ford czeka na film o Hanie Solo?

Film o Hanie Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserią zajmują się twórcy LEGO Przygody - Chris Miller oraz Phil Lord. Scenariusz napisali Lawrance Kasdan i Jon Kasdan. Główną rolę zagra Alden Ehrenreich. Towarzyszyć mu będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Na ekranie zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi po Łotr 1 spin-off Gwiezdnych Wojen.

Źródło: The Independent / Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.