• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Czas na kolejną rewolucję technologiczną, jaką niegdyś dokonał Avatar ze swoim 3D. The Recall to tylko na pierwszy rzut oka sztampowy thriller o grupce przyjaciół, którzy podczas weekendowego wypadu do lasu trafiają do dziwnej chaty, gdzie zamieszkuje ekscentryczny weteran (Wesley Snipes). Jednocześnie rozpoczyna się także inwazja kosmitów, którzy porywają Ziemian i robią im ekspetymenty, jakich nie powstydzili by się nawet w South Parku. Wszystko to możecie ujrzeć w dostępnym poniżej, pełnym zwiastunie tego dzieła.

Jednak co najciekawsze przy tej produkcji, to że reżyser Mauro Borrelli nakręcił wszystko w przełomowej technologii Barco Escape. Polega ona na wykorzystaniu dwóch dodatkowych ekranów po bokach, co daje jeszcze większe poczucie głębi oraz niezapomniany stopień imersji w świat filmu. Obraz w tej technologii wyświetlany jest na specjalnym ekranie. W Polsce jedynie kino Cinema 3D w Gdańsku nim dysponuje. The Recall ma zawierać aż 30 minut ujęć w tym formacie. Jak to się przedstawia najlepiej zobrazuje poniższy screenshot. Gotowi doświadczyć kina w nowy sposób?

recall, barco escape, wesley snipes,

Zobacz również: recenzja komiksu Flash - Cofnąć czas

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiał prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.