• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

The Shape of Water to najnowszy i dosyć tajemniczy projekt meksykańskiego reżysera. Chociaż premierę ustalono dopiero na 8 grudnia, to już teraz MPAA uznała, że jest to film przeznaczony dla dorosłych i przyznała mu wysoką kategorię wiekową za treści seksualne, nagość, przemoc oraz przekleństwa.

G. del Toro, to chyba jeden z niewielu współczesnych twórców, który cieszy się na wiadomość o kategorii R. Wizjonerski reżyser za pośrednictwem Twittera obwieścił, że jego najnowszy film The Shape of Water otrzymał tę kategorie wiekową, co oznacza, że w Ameryce osoby poniżej 17. roku życia mogą oglądać film jedynie z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem.  Przy okazji potwierdził informacje, iż nie jest o horror, a baśń, której akcja rozgrywa się w Ameryce wczesnych lat sześćdziesiątych. Wraz z informacją o kategorii wiekowej, krążącym oficjalnym opisem filmu oraz wypowiedziami Douga Jonesa, obsadzonego w jednej z głównych ról, wszystko wskazuje, że możemy doczekać się mrocznej baśni będącej godnym następcą Labiryntu Fauna, najlepszego dotychczas dzieła del Toro. W końcu ma to być historia samotnej pracownicy, która odkrywa tajny rządowy eksperyment i... wdaje się w romans z człowiekiem-rybą.

Zobacz również: Mroczna wieża - pierwszy, efektowny zwiastun!

W filmie wystąpią Sally Hawkins, Doug Jones, Michael Shannon, Richard Jenkins, Michael Stuhlbarg oraz Octavia Spencer. Za kamerą stanie Guillermo del Toro, a scenariusz napisał we współpracy z Vanessą Taylor.

Źródło: dreadcentral.com / ilustracja wprowadzenia: 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.