• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Jak się można było spodziewać, najnowszy film Guya Ritchiego zawiera wiele szalonych scen akcji. W większości z nich bierze udział odtwórca tytułowej roli - Charlie Hunnam. Aktor musiał więc w ramach przygotowań do zdjęć przejść solidny trening bokserski oraz opanować szermierkę, by pewnie wyglądać z mieczem w ręku. Rozrywkowych rzeczy do roboty nie zabrakło. Było dobrze do tego stopnia, że Hunnam określa prace nad Królem Arturem jako najlepsze filmowe doświadczenie w całej swojej karierze. Obejrzyjcie, jak przebiegało jego przygotowanie do roli w jednym z najlepszych blockbusterów tej dekady.

Zobacz również: zdjęcia David Beckhama na planie Króla Artura!

Opis: Odważna historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur — a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z Ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą. Uczy się władać mieczem, aby zmierzyć się ze swoimi demonami i zjednoczyć lud w walce z tyranem Vortigernem, który ukradł należną mu koronę i zamordował jego rodziców, po czym ogłosił się królem.

Obsada: Charlie Hunnam, Katie McGrath, Annabelle Wallis, Jude Law, Eric Bana, Aidan Gillen, Djimon Hounsou. Za reżyserię odpowiada Guy Ritchie. Autorami scenariusza są Lionel Wigram, Guy Ritchie i Joby Harold. Premiera filmu Król Artur: Legenda miecza zapowiedziana jest na 16 czerwca 2017 roku.

 

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.