Iron Sky: The Coming Race – zapowiedź nowego trailera

Chaos, kosmos i nowi protagoniści w kontynuacji komedii science fiction  Iron Sky: The Coming Race. Na kanale Iron Sky w serwisie Youtube opublikowano nowiutki „teaser teaser trailera” (wiemy, że „uwielbiacie” takie sprawy). Jego pełną wersję zaplanowano  na 9 maja, więc póki co musicie zadowolić się tym fragmencikiem:

https://www.youtube.com/watch?v=8-0QG7SJQ5A

Akcja The Coming Race toczyć się będzie dwie dekady po inwazji księżycowych nazistów. Tym razem  nowe reptiliańskie zagrożenie nadejdzie z Jądra Ziemii. Na stanowisku reżysera pozostał ojciec Iron Sky Timo Vuorensola. Tym razem w główne role wcielą się Lara Rossi, Vladimir Burlakov i Kit Dale. Swoje role powtórzą Julia Dietze, Udo Kier i Stephanie Paul. Zobaczymy również reptiliańskie wcielenia takich postaci jak: Jezus Chrystus, Władimir Putin, Józef Stalin, Osama bin Laden, Kaligula, Mao Zedong, Margaret Thatcher, Steve Jobs, czy Idi Amin.

Zobacz również: Reptiliański Hitler pozdrawia z plakatu Iron Sky: The Coming Race

Światowa premiera odbędzie się 14 lutego 2018 roku w Finlandii. Na przyszły rok zaplanowano również trzeci film z uniwersum agregującego wszystkie teorie spiskowe, który rozgrywał się będzie w Chinach.

A tu zobaczyć można relację z wizyty reżysera na niedawno zakończonym Pyrkonie:

https://www.youtube.com/watch?v=Ap2WBtS-soE

iron sky the coming race trailer logo

Źródło: youtube / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Iron Sky: The Coming Race

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?