• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Dwayne Johnson udostępnił na swoim profilu facebookowym zdjęcie z planu filmu Rampage, na którym pozuje on z Jasonem Lilesem (Faceci w czerni 3, Obecność 2) - aktorem motion capture wcielającym się w postać goryla albinosa imieniem George. W swoim wpisie, Johnson powiedział kilka na słów na temat pracy Lilesa oraz wysiłku, jaki włożył on w przestudiowanie zachowań goryli przygotowując się do roli:

George'a gra Jason Liles mający ponad dwa metry wzrostu i stojący obok mnie. Jason badał goryle przez wiele miesiący, chcąc jak najlepiej przygotować się do swojej roli. Poruszanie się goryli, ich język ciała i emocje - radość, ból, smutek, miłość, agresja itd. Nieprawdopodobne, będąc obok tego faceta widać, jak potrafi doskonale upodobnić się do tego zwierzęcia. To najbardziej fascynujący efekt motion capture, jaki widziałem w swojej karierze.

Zobacz również: Rampage - Dwayne Johnson zdradza szczegóły dotyczące fabuły filmu!

Reżyserią tego widowiska zajmie się Brad Peyton, a produkcją Beau Flynn. Obaj mieli okazję współpracować m.in. przy filmach San Adreas i Podróż na Tajemniczą Wyspę 2. Poza Flynnem za produkcję będą odpowiedzialni m.in. John Rickard z Wrigley Pictures Banner, Hiriam Garcia z Seven Bucks Productions. Natomiast w gronie producentów wykonawczych znaleźli się: Dwayne Johnson, Dany Garcia, Marcus Viscidi oraz Jeff Fierson.

Obsada: Dwayne Johnson, Naomi Harris, Joe Manganiello, Marley Shelton, Jake Lacy, Breanne Hil, P.J. Byrne, Jack Quaid, Matt Gerald, Malin Akerman oraz Jeffrey Dean Morgan.

Premiera Rampage planowana jest na 20 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: IndieWire

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.