• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Pozostał już miesiąc do premiery widowiska Wonder Woman. Jak dotąd wytwórnia Warner Bros. Pictures. nie ujawniła długości produkcji wchodzącej w skład DC Extended Universe. Z pomocą śpieszy nam jeden z brytyjskich użytkowników forum Reddit, który wszedł w posiadanie biletu, na którym widnieje długość wspomnianej produkcji. Według jego opisu, film o Dianie Prince trwać będzie 141 minut. Biorąc pod uwagę fakt, że Człowiek ze stali trwał 143 minuty, Batman v Superman 151 minut, a Legion Samobójców 123 minuty, to wydaje się być to bardzo prawdopodobna długość Wonder Woman.

Co do samej produkcji, John Shaw, prezes Theatre Management Associates, widział już film i porównał go do obrazu Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie. Według niego produkcja wyróżnia się świetnymi efektami specjalnymi i pierwszorzędnymi bohaterami.

Na kanale YouTube portalu Comicbook pojawił się też kolejny materiał wideo, promujący widowisko w reżyserii Patty Jenkins.

W sieci pojawiła się również okładka nowego numeru magazynu Teaser. Zobaczyć możecie ją poniżej:

fot. Teaser

Opis filmu: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Za reżyserię filmu odpowiada Patty Jenkins. Autorami scenariusza są Allan Heinberg i Geoff Johns. Premiera Wonder Woman nastąpi 2 czerwca 2017 roku.

Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości i Muzyka filmowa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.